BenYaptım Projesi

BenYaptım projesi, elinde becerisi olan, bir şeyler üretebilen ancak bunu satışa sunamayan, sunacak kanal bulamayan kadınlara e-ticaret ile ürünlerinin satışa sunmalarını sağlamak üzere TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu tarafından hayata geçirilen bir projedir.

Evde üretim yapan kadınlar için sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan sanal dükkan açmalarına olanak sağlayan  e-ticaret projesi, ‘Ben Yaptım’ Projesi ilk olarak 2011 yılında hayata geçirilmiş ve halen devam etmekte olan bir girişimcilik projesidir.

E-ticaret satışlarının haricinde proje üyelerinin katılımıyla yıl içerisinde belirlenen takvim ve mekanlarda kermes etkinlikleri organize edilmekte, standlarda ürünlerin sergi ve satışı sağlanmaktadır. E- ticaret kapsamında hem yaptığı işlerin niteliklerini artırmaya yönelik hem de satışlarını artırmaya yönelik proje kapsamında eğitimler düzenlenmektedir.

https://izmirkadingirisimci.com/projeureticileri web adresinden ulaşılabilen dükkanlarında gıda dışında el emeği, aklınıza gelebilecek herşey tasarlanıp satışa sunuluyor.