Geleceği Yazan Kadınlar Projesi İklim Fikir Maratonu

07.09.2021
  •  A 

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell işbirliğinde yürüttüğümüz Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’nin konusu bu kez İklim Fikir Maratonu.

Geleceği Yazan Kadınlar projesi, kadınların daha iyi bir Dünya için teknolojik çözümler üretecekleri İklim Fikir Maratonu ile devam ediyor. Hem kadınların teknoloji alanında çalışmalarını desteklemek hem de bu desteğin güzel bir amaca dönüşmesi için kurgulanan yarışmada teknoloji bilen, ilgi duyan kadınlar iklim değişikliği için çözüm üretecek.

İklim Fikir Maratonu yarışmasında, iklim değişikliği ana başlığı altında Enerjinin Verimli ve Yenilenebilir Kullanımı, Atık Yönetimi, Karbon Ayak İzi Yönetimi ve Sürdürülebilir Tarım temalarında geliştirecekleri teknolojik çözüm fikirleriyle kadınlar, daha iyi bir dünya için geleceği yazacak.

Son Başvuru tarihi 25 Ekim.

ÖDÜLLER:
Birinciye 50.000
İkinciye 30.000
Üçüncüye 20.000
 
Para ödüllerinin yanı sıra başka fırsatların da sunulacağı  Proje’nin duyuru görseli ve video tanıtımı  ekte yer almaktadır.  Proje ile ilgili tüm bilgilere https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/iklimfikirmaratonu linkinden erişim sağlayabilirsiniz.

Basvuru:
https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/

  • Geleceği Yazan Kadınlar Projesi İklim Fikir Maratonu