TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Seçimi

01.01.2019
  •  A 

Yeni dönem TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu oluşumu ve İcra Komitesi Seçim süreci başlamış olup, 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00 – 16.00 saatleri arasında bağlı bulunduğunuz Oda/Borsa merkezlerinde seçimler gerçekleştirilecektir.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyeliği için ekte belirtilmiş ilgili formların 17.01.2019 tarihi mesai bitimine kadar bağlı bulunduğunuz Oda/Borsa’ya teslim edilmesi gerekmektedir. (Geçmiş dönem Kadın Girişimciler Kuruluna kayıtlı üyelerin de üyeliğini devam ettirmek istemesi durumunda, ekte yer alan ilgili başvuru formunun doldurularak bağlı bulunduğu Oda/Borsa’ya teslim edilmesi gerekmektedir.)

İl Kurul üyeliği gerçekleşen üyelerin, İcra Komitesi üyeliği için adaylık başvuruları ise 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar üyelerin bağlı bulundukları Oda/Borsa’ya teslim edilerek yapılabilecektir.

Aday başvurusunda bulunanların listesi , 22 Şubat 2019 Cuma günü mesai başlangıç saatinden itibaren üyelerin bağlı bulundukları Oda/Borsa hizmet binasında ilan yerlerine asılmak ve İnternet sitesinden yayımlanmak üzere sizlere duyurulacaktır. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Perşembe günü 10.00 – 16.00 saatleri arasında üyelerin bağlı bulundukları Oda/Borsa merkezinde gerçekleştirilecektir.

İlgili mevzuat uyarınca seçimde, seçmen listesinde ismi bulunan kişi oy kullanabilecek olup, vekaleten oy kullanılması mümkün değildir.

Bilgilerinize arz ederiz.